DRŽITEL CERTIFIKÁTŮ: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004

ESHOP.techseal.cz

Valivá ložiska

Ložisko je součást technického zařízení, které umožňuje otáčivý, nebo posuvný pohybu dílů. Existuje mnoho druhů valivých ložisek, níže uvádíme především nejdůležitější valivá ložiska, která nabízíme v bohaté rozměrové škále a provedení.

  • Kuličková ložiska jsou nejpoužívanější a nejrozšířenější ložiska na trhu. Kuličková ložiska mají jasné výhody: jsou nerozebíratelná, dokáží pracovat s vysokými otáčkami, nevyžadují údržbu, jsou cenově dostupná a obvykle je jejich montáž snadná. Nabízejí se proto v mnoha provedeních a velikostech. Na podobném principu fungují i válečková ložiska, v nichž jsou kuličky nahrazeny válečky.
  • Jehlová ložiska jsou ve své podstatě válečková ložiska, u nichž je průměr válečků zmenšen na miniaturní rozměry (1-4 mm), které jsou nazývány jehlami. Jehlová ložiska, takže jsou konstrukčně velmi jednoduchá. Výhodou jsou malé rozměry a hmotnost.
  • Kuželíková ložiska mají kuželové oběžné dráhy na vnitřních a vnějších kroužcích, mezi nimiž jsou umístěny kuželíky. Tato ložiska jsou tedy obzvláště vhodná pro přenášení kombinovaných zatížení, tzn. současně působících radiálních a axiálních zatížení. Kuželíková ložiska se vyrábějí v provedení jedno řada, dvou řada a čtyř řada. Jednořadá kuželíková ložiska jsou rozebíratelná, tzn. vnitřní polocelek, který tvoří vnitřní kroužek s klecí a kuželíky, se může montovat zvlášť, stejně jako vnější kroužek.
  • Ložiska Praha – nabízíme široký sortiment ložisek na našem eshopu. Prodej ložisek je na adrese www.kvalitnitesneni.cz. Kromě výše uvedených ložisek nabízíme rovněž automobilová ložiska, kloubová ložiska, soudečková ložiska, ložisková tělesa a příslušenství k ložiskům.

Certifikáty a povolení

Kontakt

TECHSEAL s.r.o.
Černokostelecká 128/161
102 00 Praha 10 – Štěrboholy


info@techseal.cz


Zobrazit na mapě

Členství

ASOCIACE PRACOVNÍKŮ TLAKOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Aktuální informace z oboru

Copyright © 2007 - 2018 TECHSEAL s.r.o.

Facebook