DRŽITEL CERTIFIKÁTŮ: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004

ESHOP.techseal.cz

Ozubené a klínové řemeny

Průmyslové a automobilové řemeny vysoké jakosti. Široká sortimentní nabídka řemenů. V naší nabídce naleznete široký a komplexní sortiment hnacích řemenů, ozubených řemenů, klínových řemenů a řemenů pro automobily.

Ozubené řemeny mají na svém vnitřním obvodu charakteristické zuby. Ozubené řemeny dokáží přenášet vysoké výkony. Vynikají nízkou hlučností, vysokou pružností a odolnost a mají minimální náklady na údržbu. Právě díky těmto vlastnostem se ozubené řemeny používají k mnoha účelům, v různých odvětvích.

Klínové řemeny Praha jsou strojní součásti, vyrobené z pryže, které přenášejí kroutící moment z hnací řemenice na hnanou. Vyrábí se s různými průřezy, mimo jiné s klasickým, úzkým či variátorovým průřezem. Díky své vysoké odolnosti se klínové řemeny používají ve všech průmyslových odvětvích.

Rovněž nabízíme řemenice pro klínové řemeny a automobilové řemeny, ať už jde o řemeny klínové, řemeny rozvodové či řemeny žebrované. Řemeny v autech jsou vystavovány náročným podmínkám, hlavně ve změnách teplot. Proto je žádoucí, aby měly co nejdelší životnost a vyžadovaly minimální údržbu. Identifikace správného automobilového řemenu je poměrně složitá, proto nás při jejich výběru neváhejte kontaktovat.

Certifikáty a povolení

Kontakt

TECHSEAL s.r.o.
Černokostelecká 128/161
102 00 Praha 10 – Štěrboholy


info@techseal.cz


Zobrazit na mapě

Členství

ASOCIACE PRACOVNÍKŮ TLAKOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Aktuální informace z oboru

Copyright © 2007 - 2018 TECHSEAL s.r.o.

Facebook